Dias™ - про нас

Dias™ - О нас

Dias ™ - швейне підприємство текстильних виробів Шиємо стильну спортивну одяг, дитячу білизну, а також трикотажні вироби для дому


Наша продукція - це просто ідеальний варіант для тих, хто шукає високу якість і демократичні ціни. Працюємо з оптовиками і роздробом, надаємо суттєві знижки на об'ємні замовлення. Доставляємо по всій Україні ..

Для пошиття використовуємо тканини преміум-якості від кращих турецьких фабрик, працюємо на сучасному обладнанні і ретельно контролюємо кожен етап виробництва.

Кращу якість Прямі закупівлі тканин у виробників, а також власний швейний цех і продажу без залучення посередників дозволяють нам утримувати оптимальні ціни.

Оптимальні ціни Вигідні умови Ми готові розглянути всі можливі варіанти співпраці, які будуть вигідні дня нашого замовника. Для нас важливий кожен клієнт незалежно від суми замовлення.

Оперативність доставки Ми намагаємося максимально швидко обробляти замовлення і відправляти їх покупцям. Маємо можливість відшивати необхідні вироби на замовлення в стислі терміни. Факти про роботу нашої компанії Займаємося пошиттям трикотажних виробів 9 років (з 2010 року). Потужності виробництва дозволяють відшивати від 100 000 од. у місяць. Маємо дві оптові точки на ринках Хмельницького та Одеси. Працюємо без залучення посередників, тому не завищуємо ціни.