Dias™ - про нас

Dias™ - О нас

Dias ™ - швейне підприємство текстильних виробів. Шиємо стильний спортивний одяг, дитячу білизну, а також трикотажні вироби для дому


Наша продукція - це просто ідеальний варіант для тих, хто шукає високу якість і демократичні ціни. Працюємо з оптовиками і роздрібними покупцями, надаємо суттєві знижки на об'ємні замовлення. Доставляємо по всій Україні ..

Для пошиття використовуємо тканини преміум-якості від кращих турецьких фабрик, працюємо на сучасному обладнанні і ретельно контролюємо кожен етап виробництва.

Найкраща  якість ,Прямі закупівлі тканин у виробників, а також власний швейний цех і продаж  без залучення посередників- дозволяють нам утримувати оптимальні ціни.

Оптимальні ціни ,Вигідні умови- Ми готові розглянути всі можливі варіанти співпраці, які будуть вигідні для нашого замовника. Для нас важливий кожен клієнт, незалежно від суми замовлення.Оперативність доставки: Ми намагаємося максимально швидко обробляти замовлення і відправляти їх покупцям.Маємо можливість відшивати необхідні вироби на замовлення в стислі терміни. Факти про роботу нашої компанії:

  • Займаємося пошиттям трикотажних виробів 9 років (з 2010 року).
  • Потужності виробництва дозволяють відшивати від 10 000 од. у місяць.
  • Маємо дві оптові точки на ринках Хмельницького та Одеси.
  • Працюємо без залучення посередників, тому не завищуємо ціни.