Футболки

Товари від 1 до 24 з 87

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Товари від 1 до 24 з 87

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Футболки

Чоловічі футболки оптом виробництво Україна за привабливими цінами. Вся продукція сертифікована і має відповідну якість.

Чоловічі футболки оптом

Чоловічі футболки є одним з найбільш бистрорасходуемих товарів чоловічого одягу, і низька вартість на великий оптовий замовлення грає ключову роль при оцінці рентабельності. У нас можна замовити модні чоловічі футболки дуже високої якості і за найнижчими цінами.
Крім індивідуальних замовлень ми також оновлюємо гарячі пропозиції, які з'являються на нашому сайті, де можна потрапити на супер-пропозиція, що стосується в тому числі чоловічих футболок відмінного європейської якості, за оптовою ціною.
У технології пошиття футболок основну роль відіграє вміння працювати з трикотажним полотном: правильно викроювати вироби (поздовжньо), втачівают рукава, стежачи за відсутністю складок на проймі, використовувати нитки, що дозволяють виробу тягнутися. Найбільш поширеним способом нанесення дизайнів на футболки є шовкографія різними типами фарб. Для виготовлення футболок застосовуються різні види легкого трикотажного полотна (чисто бавовняна, змішане бавовняні (з еластаном, поліестером), віскоза, віскоза з еластаном, чистий поліестер). Щільність тканин коливається в межах від 130 до 260 г / м².
Підписатись на стрічку новин RSS